Skip to main content
140.000 

Apartmán Benijófar

Velmi prostorný apartmán na prodej v centru Benijofar.

Apartmán je součástí exkluzivní zástavby s výhledem na okolí, nachází se v centru široké škály služeb a občanské vybavenosti, včetně obchodů, tapas barů, restaurací, autobusové zastávky, obchodního centra a mnoho dalšího.

Komplex má zabezpečený vstupní systém (Intercom),  upravené společné prostory, výtah a velké společné solárium, které má panoramatický výhled na okolí a hory!

K dispozici je také podzemní garáž (parkovací místo je v ceně).

Apartmán se nachází v prvním patře. Při vstupu je velká chodba, která umožňuje přístup do jednotlivých místností.

Jsou zde 3 ložnice – všechny jsou dvoulůžkové, hlavní ložnice má vlastní koupelnu a sociální zařízení, dále velká rodinná koupelna, velká kuchyň a světlým a prostorným obývací pokoj s jídelnou.

Z obývacího pokoje je vstup na nádhernou sluneční terasu.

Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9038
Cena : 140.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 130 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač