Skip to main content
92.950 

Apartmán Benijófar

Apartmán na prodej v oblíbeném Benijofar, pouhých 10 minut jízdy na krásné písečné pláže.

Nemovitost se nachází jen kousek od hlavní ulice se snadným přístupem k mnoha službám a vybavení, které Benijofar nabízí. Obchodů, barů, supermarketů a restaurací je zde mnoho a na náměstí a koupaliště je to jen kousek pěšky.

Apartmán tvoří součást bytového komplexu, který je plně bezpečný a má podzemní garáže (v ceně je zahrnuto parkovací místo).

K dispozici je velké společné střešní solárium, které má bazén, venkovní sprchu, dostatek prostoru pro opalování a relaxaci, spolu s velkou pergolou, která poskytuje stín během léta. Solárium má také nádherný výhled na okolí a směrem k pohoří Sierra De Callosa!

Nemovitost se nachází v prvním patře.

Obytná plocha zahrnuje chodbu s přístupem do jednotlivých místností. Jsou zde 2 dvoulůžkové pokoje (každý s vestavěnými skříněmi).

Hlavní ložnice smá vlastní koupelnu a ložnice pro hosty velkou rodinnou koupelnu.

Dále dobře vybavenou kuchyň s dostatkem úložného prostoru, spolu s prostorným obývacím pokojem s  jídelnou, která těží z klimatizace.

Salonek má sluneční terasu, která poskytuje ideální místo pro stolování venku!

Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9349
Cena : 92.950 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 82 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač