Apartmán na prodej v jedné z nejvíce vyhledávaných urbanizací Doňa Pepa.
Obytná plocha nabízí 2 velké dvoulůžkové ložnice, každá s vestavěnými skříněmi a rodinnou koupelnu se sprchovým koutem. Je zde obývací a jídelním prostor s kuchyní. Obývací prostor má vstup na velký balkon orientovaný na západ.
Apartmán se nachází v prvním patře s přístupem po schodech a je plně zařízený a připravený k nastěhování.
Venkovní schodiště z balkonu vede na rozlehlou soukromou střešní terasu s úložným prostorem a grilem. Terasa nabízí úchvatný výhled na solná jezera Torrevieja a La Mata.
V ceně je soukromé podzemní parkovací místo. Obyvatelé mají přístup k několika společným bazénům, vyhrazenému dětskému bazénu a krásně upraveným zahradám. Byt se nachází v docházkové vzdálenosti od místních služeb a obchodů.
Rok výstavby: 2008
Roční daň z nemovitosti: 240 €
Roční poplatky za komunitu: 775 €
Doña Pepa je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde je také 4-hvězdičkový hotel s lázeňským centrem, spolu s golfovým hřištěm La Marquesa. Guardamar pláž je jen 10 minut jízdy. Doña Pepa je pouze 25 minut od letiště Alicante a jen 35 minut od San Javier.