Skip to main content
495.000 

Vila Villamartin, Las Ramblas

Krásná vila s jižní orientací poblíž golfového hřiště Las Ramblas, Villamartin!

Obytná plocha zahrnuje 4 prostorné ložnice a 4 koupelny, světlý obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a velkou terasu s krásným výhledem na moře. Vila je zařízena ve vysokém standardu s elegantní mramorovou podlahou.

Nemovitost bude prodána plně zařízená a připravená k nastěhování. Venku najdete udržovanou soukromou zahradu, velký soukromý bazén (9 x 4 m), a soukromé parkoviště (12,5 m²).

Las Ramblas se nachází v Orihuela Costa na jihu Costa Blanca, obklopený přírodní krajinou a impozantním 18jamkovým hřištěm Las Ramblas Golf Course s výhledem na moře. Prestižní International Limonar School je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem.

Vila se nachází pouhých 10 km od Torrevieje a jen 4 km od krásných písečných pláží Campoamor a La Zenia.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM229 1
Cena : 495.000 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 125 m²
Rozloha pozemku : 387 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 4
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání
Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač