Skip to main content
Zlevněno
335.000  329.950 

Vila Villamartin, Los Dolses

Samostatná vila se nachází ve vyhledávané oblasti Los Dolses ve Villamartin, v docházkové vzdálenosti do barů, obchodů, restaurací a mnoha další občanské vybavenosti a jen kousek od pláží Orihuela Costa.

Na pozemku je soukromý bazén s upravenou zahradou a BBQ,s offroad parkování. Při vstupu do nemovitosti předními dveřmi je ložnice, která má oddělené postele, vestavěné skříně a také sprchový kout, dále salonek s jídelnou a kuchyň v americkém stylu, ze které je vstup do terasy s výhledem na bazén a na citronové háje.

V druhém podlaží jsou dva dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi, jedna z ložnic má vstup na soukromý balkon s výhledem na moře a úžasným výhledem na golfové hřiště. V tomto patře se nachází rodinná koupelna. Hlavní ložnice má velkou en-suite koupelnu s vířivkou.

Tato vila má plynové ústřední vytápění a klimatizaci a nemá žádný komunální poplatek.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže.

Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8419
Cena : 335.000  329.950 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 160 m²
Rozloha pozemku : 220 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač