Prodáno
198.000  185.000 

Vila Villamartin, El Galan

Samostatně stojící vila  na prodej v rezidenční čtvrti El Galan – Villamartin, která je v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti a jen kousek od nádherných zlatých písečných pláží.

Vila je součástí malé komunity, která využívá nádherný bazén.

Pozemek je snadno udržovatelný, na kterém je parkování, posezení, místa na opalování a přímý přístup ke společnému bazénu!

Nemovitost má 2 podlaží. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená designová kuchyň s oddělenou technickou místností, 2 ložnice pro hosty (obě s manželskou postelí a vestavěnými skříněmi a klimatizací) a moderní koupelna.

Elegantní schodiště vede do prvního patra. Odtud je přístup na velkou sluneční terasu. V tomto patře se nachází také hlavní ložnice s vlastním balkonem a kompletní koupelna.

Nemovitost je udržována ve velmi vysokém standardu, nabízí se k prodeji nezařízená.

Roční SUMA  350 eur / Roční komunální poplatek  600 eur.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor.

V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9103
Cena : 198.000  185.000 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 105 m²
Rozloha pozemku : 189 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač