Prodáno
550.000  519.999 

Vila Villamartin, El Galan

Samostatná vila na prodej v rezidenční čtvrti El Galan – Villamartin, ideálně situovaná v docházkové vzdálenosti k vybavení a jen kousek od nádherné písečné pláže Orihuela Costa.

Vila zaujímá velký pozemek o rozloze 616 m2, na kterém je off-road parkování, BBQ / venkovní jídelní prostory, soukromý bazén, úložné prostory, soukromé posezení a dostatek venkovního obytného prostoru.

Vila je postavena do 3 pater spojených vnitřním schodištěm.

Hlavní patro má zařízenou designovou kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložných prostor, zasklenou terasu, formální jídelnu, velký salonek a 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou.

V prvním patře je hlavní ložnice doplněná šatnou, vestavěnými skříněmi a koupelnou. Z terasy je vstup na velkou sluneční terasu, odkud je krásný výhled na okolí a směrem ke Středozemnímu moři. Je zde také další samostatná ložnice.

V nižším podlaží je (přízemí) jsou 2 pokoje pro hosty se společnou koupelnou, prádelna / technická místnost, společný salonek s kuchyní a 2 další ložnice, které jsou oba en-suite.

Vybavení: A/C v celé nemovitosti, terénní parkování, krb, dostatek úložných prostor, internet a TV připojení, výhled na moře, centrální poloha.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže.

Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

V 6/2022 sleva 30000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8164
Cena : 550.000  519.999 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 272 m²
Rozloha pozemku : 616 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 8
Koupelny : 5
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač