Zlevněno
72.500  65.950 

Apartmán Benijófar

Apartmán ve druhém patře na prodej v Benijofar – Costa Blanca jih.

Nemovitost je situována v docházkové vzdálenosti od náměstí se širokou nabídkou služeb a vybavení, které Benijofar nabízí.

Apartmán tvoří součást zabezpečené zástavby, která je vybavena výtahem, podzemním parkovištěm (parkovací místo je zahrnuto v ceně), a velkým společným soláriem, kde je výhled na okolí a ven směrem k sousednímu pohoří.

Obytná plocha se skládá z chodby, dobře vybavené kuchyně se snídaňovým barem, 2 dvoulůžkových ložnic (hlavní ložnice s vlastním en-suite), velké rodinné koupelny a prostorného salonku s jídelnou.

Ze salonku je vstup na nádhernou sluneční terasu – ideální místo pro stolování a relax!

Apartmán je prodáván částečně zařízený.

Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9019
Cena : 72.500  65.950 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 72 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač