519.900 

Vila Punta Prima

Vila v rezidenci Punta Prima, jedné z nejvyhledávanějších oblastí. Rezidence nabízí 14 samostatně stojících nemovitostí se třemi nebo čtyřmi ložnicemi a třemi koupelnami. Vily jsou stylové s velkým obytným prostorem. Nemovitosti jsou vybaveny video interkomem, elektrickými žaluziemi v celém domě, předinstalaci pro elektrické závěsy.

Tyto nádherné vily mají terasovitý prostor, který vede do chodby, odkud je vstup do velkého otevřeného prostoru se salonkem, jídelnou a kuchyní v 30m2 obývací části. V přízemí je také dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi s koupelnou.

Ve druhém patře jsou dvě velké ložnice, které mají vestavěné skříně, en suite a velká dvojitá okna vedoucí  na terasu a ve druhé ložnici je  také  terasa a vlastní koupelna. Koupelny jsou vybaveny zrcadly s LED osvětlením, sprchovými zástěnami a předinstalací vyhřívaných zábradlí na ručníky.

Ve venkovním prostoru je soukromý bazén s vodopádem a zahradní plocha se soláriem s předinstalací pro venkovní kuchyň, vodní body, světla, vířivka a venkovní sprcha.

 

Nemovitost je  situována v docházkové vzdálenosti do vybavení včetně obchodů, barů, restaurací, obchodních center spolu s autobusovou zastávkou. Pláže jsou vzdálené jen pár minut jízdy autem, stejně jako nedaleká golfová hřiště.

Punta Prima je přímořské letovisko, které má řadu služeb a vybavení, včetně obchodního centra, tělocvičny, obchodů, barů a restaurací a autobusové zastávky umožňující přístup do velkých měst Torrevieja a Guardamar Del Segura. K dispozici jsou 4 nádherná golfová hřiště, a nádherné pláže.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8509
Cena : 519.900 
Lokalita : Punta Prima
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 150 m²
Rozloha pozemku : 176 m²
Město / oblast : Punta Prima
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač