2.250.000 

Vila Ciudad Quesada, Costa Blanca

Novovstavba luxusní designové vily s výhledem na Guardamar del Segura a na moře. Vila má 5 pokojů s vlastní koupelnou a terasami s výhledem na Sierra del Recorral. Z nekonečného bazénu je krásný výhled na okolí. Vila má vířivku, solárium o rozloze 150 m2, posilovnu, lázně, saunu, bar, garáž pro čtyři auta, velký salonek a krásnou otevřenou kuchyň s jídelnou. Tato vila má nádherný výhled na panorama Guardamaru.

Díky svému designu, vysoce kvalitním povrchovým úpravám a jedinečnému umístění je tato nemovitost jednou z nejlepších nabídek na pobřeží Costa Blanca. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště.

Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7731
Cena : 2.250.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 675 m²
Rozloha pozemku : 805
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 5
Koupelny : 6
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač