154.900 

Vila Ciudad Quesada

Samostatně stojící vila na prodej v blízkosti golfového hřiště La Marquesa, Ciudad Quesada. Nemovitost je součástí zavedené komunity, která využívá nadprůměrně velký společný bazén.

Vila má snadno spravovatelný pozemek o rozloze 207 m², kde je dostatek prostoru k opalování a relaxaci. K dispozici je velká vyvýšená terasa s parkováním,  také sluneční solárium s výhledem na okolí.

Obytné prostory jsou ideálně na jednom podlaží.

Při vstupu je světlý a prostorný obývací pokoj s jídelnou, který je vybaven volně stojícím topidlem na pelety pro chladnější měsíce, vpravo se nachází prostorná kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru a přímým vstupem na boční zahradu.

Obě ložnice jsou dvoulůžkové a hlavní ložnice má vlastní koupelnu se sprchou, ložnici pro hosty slouží velká rodinná koupelna.

Ke společnému bazénu je to jen kousek pěšky. Nemovitost se prodává částečně zařízená.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9102
Cena : 154.900 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 62 m²
Rozloha pozemku : 207 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač