175.000 

Vila Ciudad Quesada

Vila na prodej v La Fiesta, Ciudad Quesada – Costa Blanca jih.

Nemovitost je součástí zavedené rezidence (Res. Aranjuez), která má nádherné společné bazény, plochy na opalování a dobře udržovanou zahradu.

Samotná nemovitost prošla od postavení (1998) rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny vnitřní obklady, okna (a mříže a okenice), vnitřní a vnější dveře, kuchyně, ložnice a obě koupelny byly plně modernizovány na jsou na velmi vysoké úrovni.

Obytné prostory jsou na 1 podlaží. Je zde velký obývací pokoj s jídelnou a klimatizací, zařízená designová kuchyň s přidanými skříňkami a kvalitními spotřebiči, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou, 2 ložnice pro hosty a rodinná koupelna.

Z obývacího pokoje vede krytá terasa s výhledem na soukromou zahradu. Současní majitelé zde nainstalovali zatahovací skleněné závěsy, které umožňují celoroční využití.

Nemovitost má také velké střešní solárium, kde svítí slunce celý den!

Nemovitost je nabízena zařízená (dle nabídky).

Ke společným bazénům a zahradám je to jen kousek od nemovitosti.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8797
Cena : 175.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 78 m²
Rozloha pozemku : 140 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač