Skip to main content
775.000 

Vila Benijófar

Luxusní novostavby vil ve velmi oblíbené části Benimar!

Tyto nemovitosti jsou postaveny ve třech podlažích. V přízemí je hlavní obytný prostor o rozloze 55 m², který se skládá z obývacího pokoje/jídelny a otevřené kuchyně, z nichž všechny místnosti mají výhled na dlážděnou zahradu a na bazén. V tomto patře je také wc a spíž. První patro zahrnuje hlavní ložnici s velkou koupelnou s výhledem na bazén. Z tohoto patra je přístup k soláriu o rozloze 28m². Pod nemovitostí jsou umístěny další tři ložnice, z nichž všechny mají přirozené světlo díky terase, která vede podél nich, největší ložnice má en-suite koupenu, dále je zde další ložnice a technická místnost. Tato nemovitost má velkou garáž o rozloze přibližně 80 m² a úložný prostor o rozloze 10 m².

Ceny se liší dle velikosti pozemku a velikosti staveb!

Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8550
Cena : 775.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 208 m²
Rozloha pozemku : 267 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač