Skip to main content
Prodáno
269.000 

Vila Benijófar

Vila na prodej v Benijofar. Tato nemovitost nabízí dostatek vnitřního i venkovního obytného prostoru a je ideální pro velké rodiny.

Obytné prostory se rozkládají na 2 podlažích a jsou propojeny vnitřním schodištěm. K dispozici je také plnohodnotná garáž.

Malé schodiště vede na velkou krytou sluneční terasu a následně k hlavnímu vchodu.

Obytná plocha zahrnuje v přízemí velký a otevřený obývací pokoj s jídelnou a prostornou kuchyň,  3 dvoulůžkové ložnice a rodinnou koupelnu.

Vnitřní schody vedou do nižšího patra, kde jsou další 3 ložnice, velká rodinná koupelna, garáž a dílna, technická místnost a druhý obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem.

V zadní části domu se nachází sluneční terasa a soukromý bazén.

Venkovní schody vedou do velkého slunečního solária, z něhož je úžasný výhled na okolí a na pohoří Sierra De Callosa.

Krásná nemovitost ve velmi vyhledávané lokalitě.

Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8820
Cena : 269.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 264 m²
Rozloha pozemku : 234 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 6
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač