Skip to main content
147.500 

Dům Villamartin, Las Filipinas

Dům na prodej v rezidenční čtvrti Las Filipinas, Villamarin.

Nemovitost se nachází v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti a je jen kousek od několika golfových hřišť, nádherných pláží, spolu s řadou nákupních a obchodních center včetně slavného bulváru Zenia!

Nemovitost (2004) je součástí rezidenčního komplexu BOSQUE DE LAS LOMAS I – kde se nachází ne  3 společné bazény, které si můžete užívat!

Samotná nemovitost je ve vnější části komplexu a má otevřený výhled!

V přední části nemovitosti je vydlážděná předzahrádka – ideální místo pro relaxaci i venkovní stolování, dále parkování  a krytá sluneční terasa, která poskytuje přístup do domu. Současní majitelé na terasu nainstalovali stylové a plně zatahovací skleněné závěsy, které umožňují celoroční využití.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a klimatizací, toaleta pro hosty a dobře vybavená kuchyň. Z kuchyně je zadní terasa, technický prostor a dokonce i venkovní sprcha!

Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (obě s klimatizací a vestavěnými skříněmi) a designová koupelna se sprchovým koutem.

Hlavní ložnice má také sluneční terasu.

Prodává se částečně zařízené (dle nabídky).

Roční  daň (Suma) 240 eur / Roční komunální poplatek 400 eur.

Všechny bazény jsou jen kousek od nemovitosti.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9337
Cena : 147.500 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 64 m²
Rozloha pozemku : 101 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač