Skip to main content
149.999 

Dům Villamartin, Las Filipinas

Dům na prodej v zavedené rezidenční čtvrti Las Filipinas, Villamarin.

Tato jižně orientovaná nemovitost je v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti a jen kousek od několika golfových hřišť, nádherných pláží a řady nákupních a obchodních center včetně slavného bulváru Zenia!

Dům (postaven 2003) je součástí mezinárodního komplexu BOSQUE DE LAS LOMAS II, který je složen ze směsice stálých obyvatel a rekreantů.

Nemovitost zaujímá rohový aspekt a nachází se přímo naproti společnému bazénu!

Na pozemku je dostatek prostoru pro opalování, venkovní stolování a relaxaci a v případě zájmu je prostor pro zabudování soukromého bazénu! Současní majitelé zvýšili  zdi, což poskytuje dostatek soukromí.

V přední části je rozšířená sluneční terasa, která poskytuje přístup do nemovitosti a má výhled na společný bazén a zahrady – sluneční terasa  je ideální místo pro relaxaci a odpočinek!

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, toaleta pro hosty a dobře vybavená kuchyň, ze které se vychází na zadní terasu a do skladovacích prostor.

Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (obě s vestavěnými skříněmi) a nádherná designová koupelna s luxusním sprchovým koutem!

Z hlavní ložnice je vstup na jižní sluneční terasu s výhledem na moře!

Prodává se zařízeno (dle nabídky).

Roční komunální poplatek 440 eur.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor. V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9308
Cena : 149.999 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 64 m²
Rozloha pozemku : 150 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač