Zlevněno
95.000  80.000 

Dům San Pedro del Pinatar, Costa Calida

Řadový dům na prodej v přímořském městě San Pedro Del Pinatar, Costa Calida. Tato nemovitost je ideálně situována v docházkové vzdálenosti od známých bahenních lázní Lo Pagan, spolu s širokou škálou služeb a vybavení a nádherných písečných pláží.

Tato nemovitost (postavená v roce 2005) nabízí 2 patra světlého a prostorného bydlení i se slunečním střešním soláriem, které poskytuje dostatek prostoru pro opalovámí a také vzdálený výhled na moře! Při vstupu do domu je větší společenská místnost. V přízemí se také nachází 1 dvoulůžkový pokoj, rodinná koupelna a samostatná kuchyň. V zadní části domu je terasu a vpředu velká předzahrádka s off-road parkováním. V prvním patře je chodba, která umožňuje přístup ke 2 dvoulůžkovým ložnicím (obě s vestavěnými skříněmi a soukromými slunečními terasami) a rodinné koupelně.

Do solária je vstup přes sluneční terasu, která vede z ložnice. Nabízeno zařízené. San Pedro Del Pinatar je přímořské město na pobřeží Mar Menor. San Pedro del Pinatar je pouhých 35 minut od letiště Covera a 55 minut od letiště Alicante. Město San Javier je odtud vzdáleno pouhých 10 minut – zde najdete velký výběr supermarketů, obchodů a obchodního centra Dos Mares. V 7/2020 sleva 15000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7370
Cena : 95.000  80.000 
Lokalita : San Pedro del Pinatar
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 91 m²
Město / oblast : San Pedro del Pinatar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač