Prodáno
137.000  124.500 

Dům Daya Nueva, Costa Blanca, 166


Prostorný dům na prodej v Daya Nueva – Costa Blanca jih. Tato nemovitost má 3 podlaží, soukromé střešní solárium s výhledem na západ slunce a celkem s 6 slunečními terasami! V přízemí je vchod, který umožňuje přístup do garáže. Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde je kuchyň s dostatkem pracovního a úložného prostoru a s přístupem na sluneční terasu.

K dispozici je také prostorná společenská místnost s krbem a přístupem na 2 sluneční terasy. Toto podlaží má také nedávno rekonstruovanou sprchu. Ve druhém patře jsou 3 ložnice (všechny s přístupem na sluneční terasu), rodinná koupelna s sprchovým koutem. Vnitřní schody vedou k slunečnímu soláriu, odkud je výhled na okolí a směrem k sousedním horám. Tato nemovitost je nabízena částečně zařízená (v závislosti na nabídce). V zimních měsících je k dispozici také teplá a studená klimatizace a elektrické topení. Obecní bazén je jen kousek pěšky od domu.

Daya Nueva je obklopena pomerančovníky a citroníky a má mnoho tradičních festivalů po celý rok. Daya Nueva je jen 30 minut od letiště Alicante a 5 minut od města Almoradi, na pláže dojedete za 10 minut.

V 10/2021 sleva 7500,- euro.

Virtuální prohlídka

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7649
Cena : 137.000  124.500 
Lokalita : Daya Nueva
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 166 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Daya Nueva
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač