Zlevněno
239.000  229.000 

Apartmán Villamartin, Costa Blanca

Prodej jedinečného apartmánu orientovaného na jih, který se nachází ve Vista Azul XII, obytného a lázeňského komplexu, Villamartin. Komplex má 2 venkovní bazény, dostatek proctor k opalování, vyhřívaný krytý bazén a saunu. K dispozici jsou také podzemní garáže, z nichž 2 parkovací místa jsou zahrnuty v ceně apartmánu. Tato nemovitost byla drive situována jako 2 samostatné apartmány, ale současný majitel se rozhodl toto změnit na jeden světlý a prostorný apartmán. Obytný prostor se skládá z prostorného obývacího pokoje, jídelny, vybavené kuchyně se skladovacími jednotkami a luxusní mramorovou pracovní deskou, 5 dvoulůžkových ložnic s 2 rodinné koupelny.

V přední části pozemku je velká sluneční terasa, kde si můžete užívat slunce po celý den. Jednou z hlavních výhod této nemovitosti je v zadní části velká (102m2) terasa, která má vlastní kryté posezení, nádherné chill-out zónu s kompletním Jacuzzi a 25m2 zimním zahradu, která slouží na různé účely (herna, kino místnost, domácí posilovnu atd). Apartmán má špičkové zařizovací předměty a bílé zboží, teplou a studenou A / C, spolu s high-end nábytkem (z nichž některý bude zahrnut do prodeje). Velký nájemní potenciál. Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor.

V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km. V 2018 sleva 26000,- euro. V 1/2019 sleva 10000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM4682
Cena : 239.000  229.000 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 144 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 5
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač