Zlevněno
72.000  69.500 

Apartmán Rojales

Apartmán ve druhém patře na prodej v Rojales – Costa Blanca jih. Apartmán se nachází v velmi žádané oblasti a má výhled na řeku Segura.

Nemovitost (postavená v roce 2007) tvoří součást luxusního komplexu (Rezidenční Eden IV), který má zabezpečený vchod, výtah, dobře udržované společné prostory, spolu s velkým střešním soláriem. Solárium poskytuje krásný výhled na okolí a směrem k pohoří Sierra de Callosa. K dispozici je také podzemní parkoviště (prostor ke koupi nebo pronájmu).

Obytná plocha zahrnuje otevřený salonek s jídelnou, s krbem a klimatizací, 2 dvoulůžkové ložnice (hlavní ložnice má vestavěné skříně a A / C), nádhernou designovou koupelnu a dobře vybavenou kuchyň a užitný prostor.

Ze salonku je vstup na krytou sluneční terasu, která má výhled na řeku a Rojales.

Nemovitost je nabízena převážně zařízená a je v docházkové vzdálenosti k řadě služeb a vybavení spolu s autobusovou zastávkou a městským bazénem.

Rojales v nachází v jižní provincii Alicante, jen 35 km od letiště v Alicante. Kousek od obce je pobřeží Guardamar del Segura, kde si můžete užívat nádherných pláží. Na okraji Rojales najdete golfové hřiště La Marquesa a v blízkosti další La Finca golf resort.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8546
Cena : 72.000  69.500 
Lokalita : Rojales
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 72 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Rojales
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač