636.650 

Apartmán Guardamar del Segura

Nádherný penthouse pokrývající celé horní patro s 237 m2, v moderním stylu s krásným designem s výhledem do přírodního parku, přístavu a na Středozemní moře. Tato oblast je útočištěm klidu v malebném městečku Guardamar Del Segura  s písečnými dunami a ohromujícími 11km dlouhými plážemi s modrou vlajkou.

Salonek, jídelna a kuchyň jsou velkým obytným prostorem, který se táhne po celé délce nejvyššího patra s velkými okny otevírajícími se ven na terasu o velikosti 72 m2. Dále jsou zde 3 velké ložnice s vestavěnými skříněmi a 2 koupelny. K dispozici je střešní solárium s nádherným výhledem a s vířivkou a velkým prostorem k posezení  v krásných slunečných dnech, které Španělsko nabízí.

Velmi luxusní nemovitost.

Do všech pater je přístup výtahem, dále je zde soukromé parkoviště, upravené zahrady a včetně bazénu se slanou vodou a relaxační prostory. Jsou zde také nabíjecí stanice pro elektromobily a kola.

Apartmány se nacházejí v idylickém prostředí s širokou škálou zařízení v blízkosti, s bary, obchody, restauracemi, supermarkety, bankami a dalším vybavením. Tato oblast má fantastické pláže s dlouhým úsekem pláží s modrou vlajkou s promenádami pro pěší turistiku, cyklistické trasy a mnoho golfových hřišť v okolí.

Guardamar del Segura je 30 minut od letiště Alicante.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8691
Cena : 636.650 
Lokalita : Guardamar del Segura
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 237 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Guardamar del Segura
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač