Zlevněno
72.500  64.950 

Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca

Apartmán v nejvyšším patře ve Formentera Del Segura, Costa Blanca jih. Apartmán je rohový, poskytuje každé místnosti dostatek denního světla. Nemovitost je součástí zabezpečeného a plně uzavřeného komplexu (rok výstavby 2006), který má udržované společné prostory, výtah a velký bazén.

Při vstupu do apartmánu je chodba, odtud vejdete do otevřené kuchyně, která se může pochlubit spoustou pracovního a úložného prostoru. Je zde myčka, vodní filtr, elektrický sporák a trouba. Vedle kuchyně je světlý a prostorný obývací pokoj s klimatizací. Obývací pokoj má také velké patio, které vede na krytou sluneční terasu (výhledy na západ slunce). Obytná plocha se dále skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic, společné koupelny (vana se sprchovým koutem, toaleta, bidet, umyvadlo, umyvadlo), hlavní ložnice s koupelnou (pračka) , WC, umyvadlo, sprchový kout).

K apartmánu také náleží soukromé střešní solárium, kde svítí slunce celý den! Tato nemovitost je nabízena převážně zařízená. Formentera del Segura je kousek od aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa. Do 7 minut jízdy se dostanete na pláže Guardamar del Segura, Alicante letiště 30 minut jízdy a San Javier 40 minut. V 10/2020 sleva 7550,- euro

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7457
Cena : 72.500  64.950 
Lokalita : Formentera del Segura
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 79 m²
Město / oblast : Formentera Del Segura
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač