Zlevněno
55.000  51.900 

Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 65

Moderní a prostorný apartmán ve druhém patře na prodej v Los Palacios, Formentera Del Segura. Apartmán se nachází v Edificio Bahia Del Segura – atraktivním komplexu s dobře udržovanými společnými oblastmi, výtahem, střešním bazénem, ​​sprchou s toaletou, saunou a dvěma posilovnami. Apartmán nabízí 2 dvoulůžkové pokoje, rodinnou koupelnu, dobře vybavenou kuchyň a prostornou obývací místnost

. Z obývacího pokoje je vstup na velkou krytou sluneční terasu (4 osoby). Nemovitost je vybavena teplou a studenou klimatizací, bodovým osvětlením, systémem telefonního vstupu a špičkovým zařízením! Los palacios je součástí Formentera del Segura a má řadu vybavení, včetně supermarketů, barů, restaurací, obchodů, lékařů atd. Los Palacios je v blízkosti aquaparku v Ciudad Quesada a velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca v Algorfa.

Do 10 minut dojedete na pláže s modrou vlajkou Guardamar del Segura a na letiště Alicante je to pouhých 30 minut, na letiště Covera 55 minut. V 10/2020 sleva 5000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7510
Cena : 55.000  51.900 
Lokalita : Formentera del Segura
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 65 m²
Město / oblast : Costa Blanca, 65
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač