Zlevněno
66.000  60.000 

Apartmán Formentera del Segura, Costa Blanca, 56 m2

Moderní apartmán ve druhém patře na prodej v Los Palacios, Formentera Del Segura. Apartmán se nachází v Edificio Bahia Del Segura – atraktivním komplexu, který má světlé společné prostory, výtah, střešní bazén, sprchy a toalety, saunu, fitness a dvě tělocvičny.

Apartmán je světlý a prostorný, má 2 dvoulůžkové ložnice, rodinnou koupelnu, vybavenou kuchyň a prostorný obývací pokoj s jídelnou. Obývací pokoj má velkou krytou sluneční terasu. Apartmán má také A / C, bodové osvětlení, telefonní vstupní systém a kvalitní příslušenství. Výhodná cena!

Los Palacios je součástí Formentera del Segura a je situován mezi dvěma španělskými vesnicemi Formentera del Segura a Rojales. Los Palacios má celou řadu vybavení, včetně supermarketů, lékařů atd., Los Palacios je kousek od vodního parku v Ciudad Quesada, a od velkých golfových hřišť La Marquesa v Ciudad Quesada a La Finca Algorfa, za 7 minut autem dojedete na pláže Guardamar del Segura a Alicante letiště je 30 minut jízdy, San Javier 40 minut. Slevněno o 6000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM3409
Cena : 66.000  60.000 
Lokalita : Formentera del Segura
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 56 m²
Město / oblast : Formentera Del Segura
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač