Zlevněno
72.000  68.000 

Apartmán Ciudad Quesada, Costa Blanca

Světlý a prostorný apartmán v nejvyšším patře na prodej v rezidenční oblasti Dracos, Ciudad Quesada – Costa Blanca jih. Tato nemovitost je ideálně situována v blízkosti obchodů, barů, restaurací a Country Clubu Quesada, kde je venkovní bazén. Apartmán je součástí bytového komplexu, který obývá mnoho národností.

Nachází se v nejvyšším patře a má výhled na Vega Baja a sousední solná jezera. Obytná plocha má velký obývací pokoj s jídelním koutem, 2 dvoulůžkové pokoje (každý s vestavěnými skříněmi)a rodinnou koupelnu. Obývák má vchod na jižně orientovanou sluneční terasu. Apartmán má nástěnné ohřívače a A / C. Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z nejvíce prestižních a vyhledávané urbanisací na jižním pobřeží Costa Blanca.

Ciudad Quesada má veškeré vybavení jako jsou lékaři, lékárny, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, minigolf, vodní park, mateřská škola, norskou školu, jazykovou školu, hotel, lázně, a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier. V 4/2018 sleva 4000,- euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM4378
Cena : 72.000  68.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 59 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Není

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač