Skip to main content
119.000 

Apartmán Almoradi

Krásný apartmán s výhledem na jih ve městě Almoradi.

Tento apartmán (postavený 2005) se nachází v prvním patře a je součástí exkluzivního komplexu, který má udržované společné prostory, společný bazén, pohodlný přístup výtahem, prostorné střešní solárium s malebným výhledem a bezpečné podzemní parkoviště (parkovací místo a úložný prostor jsou zahrnuty v ceně!).

Při vstupu je chodba se vstupním telefonem pro bezpečný přístup do budovy.

Na konci chodby je prostorný obývací pokoj s jídelnou a klimatizací, odtud můžete vyjít na krytou sluneční terasu orientovanou na jih, která poskytuje dostatek místa pro 4-6 osob a je ideální pro stolování a relax!

Kuchyně je nadprůměrně velká a nabízí dostatek pracovního a úložného prostoru spolu s jídelním koutem. Kromě toho je zde samostatný technický prostor.

Apartmán se dále skládá ze 2 ložnic pro hosty (jedna s vestavěnými skříněmi), velké rodinné koupelny a nádherné hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, klimatizací a vlastní koupelnou.

Nemovitost je udržována ve vynikajícím stavu, je z větší části zařízená (dle nabídky) a zahrnuje vysoce kvalitní vybavení.

Almoradi je historické město, které je považováno za jedno z nejpopulárnějších měst v regionu Vega Baja.  .

Město Almoradi nedávno otevřelo nové sportovní centrum, které se má několik bazénů, restaurací, sportoviště, posilovnu apod. Dále Almoradi nabízí lékařské centrum, divadlo, banky, různé lékárny, autobusové nádraží, tapas bary, kavárny, restaurace a supermarkety jako Mercadona, Hiperber, Mamper a Dia.

Almoradi nachází pouhých 10 minut jízdy od nemocnice Vega Baja, asi 30 minut od letiště Alicante a 55 minut od letiště Murcia-Cover.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9073
Cena : 119.000 
Lokalita : Almoradi
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 101 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Almoradi
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač