62.500 

Apartmán Algorfa, Costa Blanca, 69

Apartmán ve druhém patře k prodeji v centru Algorfa, Costa Blanca jih. Apartmán je součástí uzavřeného komplexu (Residential Cecilia) s velkým bazénem, ​​soukromým posezením, společným soláriem, dostatkem prostoru ke koupání a s výtahem.

Obytná plocha má velkou chodbu, která umožňuje přístup ke 2 dvoulůžkovým pokojům (hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi), k velké rodinné koupelně (WC, bidet, umyvadlo, vana a sprcha) a dobře vybavené kuchyně se snídaňovým barem a dále je zde otevřený obývací pokoj s francouzskými dveřmi vedoucími na velkou sluneční terasu – ideální pro posezení! Sluneční terasa má nádherný výhled na okolí a ke společnému bazénu.

Tato nemovitost je ve výborném stavu a je nabízena převážně zařízená (dle nabídky). Roční částka (obecní daň) 200 EUR / roční poplatek za komunitu cca 360 eur. Vzhledem k těsné blízkosti občanské vybavenosti a golfového letoviska La Finca je apartmán perfektní koupí! Algorfa je rájem pro milovníky golfu, je zde prestižní La Finca Golf Resort. Pokud jste milovníkem pláží, pak cca 10 minut jízdy jsou písečné pláže Guardamar del Segura. .

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7676
Cena : 62.500 
Lokalita : Algorfa
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 69 m²
Město / oblast : Algorfa
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač