49.000 

Apartmán Algorfa, Costa Blanca, 54

Přízemní apartmán s 1 ložnicí k prodeji v Algorfa – jižní pobřeží Costa Blanca (30 minut jižně od letiště Alicante). Objekt má ideální polohu přímo naproti obecnímu plaveckému bazénu a sportovnímu centru. K dispozici je zde dětský park a nádherná restaurace ve stylu Chiringuito, která je mezi místními obyvateli velmi oblíbená. Apartmán (postavený v roce 2006) se nachází v domě, kde jsou dobře udržované společné prostory, výtah a střešní terasa.
K dispozici je soukromé solárium, které by bylo možné rozšířit o letní kuchyň, prostor pro grilování, nebo dokonce střešní CHILL OUT zónu! Obytná plocha se skládá z prostorného salonku s klimatizací a s rozkládací pohovkou (v apartmánu se snadno vyspí 4 osoby), 1 velké dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi (klimatizace byla přednainstalována), velké rodinné koupelny s vnějším oknem a plně vybavené kuchyně ze které je malá terasa s užitnou plochou. Ze salonku je vstup na sluneční terasu (jih) – ideální místo pro stolování venku! Apartmán je nabízen většinou zařízený (dle nabídky).
Algorfa je také rájem pro milovníky golfu, je zde prestižní La Finca Golf Resort. Pokud jste milovníkem pláží, pak cca 10 minut jízdy jsou písečné pláže Guardamar del Segura.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7670
Cena : 49.000 
Lokalita : Algorfa
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 54 m²
Město / oblast : Costa Blanca, 54
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 1
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač